درباره ما

شرکت دایا پلیمر ایرانیان (آل پلیمر) در سال  86  به صورت کارگاهی با نام هاوار صنعت ایران شروع به فعالیت نمود که در سال 93 به صورت رسمی تاسیس و فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید قطعات  فومی  مجموعه هایی از صنایع خودرو ، صنایع لوازم خانگی ، تاسیسات تهویه مطبوع ، تاسیسات برق ، صنایع الکترونیک و نظامی و هم اکنون با در اختیار داشتن فضایی مناسب و با رشدی روز افزون تبدیل به شرکتی موثر در بازار ایران و رقیب بزرگان صنعتی داخلی و خارجی در صنعت فوم های صنعتی و قطعات پشت چسبدار ، طلق ها ، فیبر ها و گسل ها گردیده است.


این شرکت با عمر تقریبی کوتاه  خود از پتانسیل بالایی در خصوص ساخت مجموعه ها و قطعات خودرو  وغیر خودرویی با تیراژ بالا برخوردار می باشد و با در نظر گرفتن الزامات مشتری مبنی بر افزایش تولید و تحویل به موقع و رعایت کیفیت مطلوب محصولات اقدام به توسعه در کلیه امور (تاسیساتی و تجهیزاتی و انسانی ) نموده است .


از ابتداي فعاليت رشد و گسترش این مجموعه، براساس پايه گذاري و دسترسي مستقيم به شاهراههاي اطلاعاتي گوناگون و  برآورده شدن خواسته هاي مشتريان بطور دقيق و سرويس دهي سريع و سودمند به آنان گشته و نقش بسيار مهمي در رشد و موفقيت مجموعه داشته است .


اين شركت با در اختيار داشتن ماشين آلات مختلف و مدرن در توليد   فوم  سرد و گرم وفوم های EVA, ,PE,PVC,EPDM,PUچسب دو طرفه ، عايقهايي  صوتي - صنعتي - حرارتي و انواع قطعات فومي و پشت چسبدار ، دستگاه های لامینیشن ، انواع دستگاههاي اتوماتيك كوتينگ چسب ،  تزريق و ... ، مجموعه اي كامل  براي پاسخگويي به تمامي نيازهاي دست اندر كاران صنايع در زمينه فعاليت خود فراهم آورده است . 


کادری مجرب و امکانات مجهز و در اختیار داشتن یک مجموعه از واحد های تولیدی تحت پوشش آمادگی خود را جهت ارائه محصولات و خدمات زیر اعلام می دارد

1-تولید انواع ابر ، اسفنج و فوم های صنعتی ، تقویتی و صداگیر

2- تولید انواع فیلتر های اسفنجی و انواع عایقهای حرارتی و برودتی و صوتی پلی یورتان 

3-تولید انواع قطعات فومی فیلتری خودرو و موتور سیکلت

4-پشت چسبدار (لامینه) کردن کلیه قطعات اسفنجی و غیر اسفنجی

5-نوارهای آب بندی و درز گیر های صنعتی

6-انواع لاستیک های اسفنجی 

7-انواع پلیمر های اسفنجی نمدی پشت چسبدار

8-الستومتر های PU 

9-فوم های EVA  و PE  تزریقی

10-انواع فیلتر های سلول باز پلی یورتان تقویت شده 

11- فوم های شوینده جاذب آب پولیش

12-فوم های پزشکی ارتوپدی و دارو سازی

13- فوم های بسته بندی و اسباب بازی

14- عایقهای صوتی رطوبتی و حرارتی و برودتی EPDMوPVC

15-فوم های نگهدارنده 

16-كاور های محافظ 

17-انواع چسب هاي دو طرفه و اليافدارو بدون الياف

18- فویل های فیبر گلاس پشت چسبدار

19-فوم هاي بسته بندي و پزشكي

20-انواع اسفنج  معمولي، ديرسوز، تقويتي و ارتجاعي و شانه تخم مرغی

21-قطعات ترموفرمینگ 


اين شركت آمادگي همكاري گسترده تر با تمامی صنایع را دارد  و نياز هاي آنها را درزمينه كليه قطعات فومي و پشت چسبدار تامين مي نمايد.


کارمندان