اخبار

دبیر کل اتاق بازرگانی مشترک ایران و ترکیه از سرمایه‌گذاری و همکاری مشترک ایران و ترکیه در صنعت دارو خبر داد و اعلام کرد که یک شرکت ایرانی در زمینه دارو به دنبال تاسیس یک شهرک صنعتی دارو در ترکیه و صادرات محصولات به کشورهای اروپایی است.

اطلاعات بیشتر

اندیشکده موسوم به "مرکز امور عمومی اورلشیم" با انتشار گزارشی مشروح مصاحبه با دو تن از کارشناسان ارشد اسرائیلی درباره مسائل سیاسی داخلی ایران به خصوص برجام را بازتاب داده است

اطلاعات بیشتر

اپل سرانجام هفته پیش از نسل جدید گوشی‌های آیفون در دو نسخه با نام‌های آیفون 7 و 7 پلاس رونمایی کرد. ما در مطلبی به طور اختصاصی به بررسی قابلیت‌های این دو گوشی هوشمند پرداخته‌ایم و این بار در ادامه در نظر داریم به طور اجمالی بررسی کنیم که در آیفون 7 و 7 پلاس در برابر آیفون 6 و 6 پلاس؛ چه چیزهایی تغییر کرده است؟

اطلاعات بیشتر

انتشارات امیرکبیر که در سال 1328 تأسیس و بعدها به بزرگترین و مهم‌ترین انتشاراتی خاورمیانه تبدیل شد؛ اما اکنون در کجا قرار دارد؟ شرکت‌هایی نظیر پارس الکتریک به مدیریت حاجی برخوردار، کفش ملی به مدیریت ایروانی، شرکت مینو به مدیریت علی خسرو شاهی، شرکت آزمایش به مدیریت محسن آزمایش و بسیاری عناوین دیگر هم البته سرنوشتی مشابه نمونه بالا داشتند.

اطلاعات بیشتر

بررسی رفتار خریداران آمریکایی در «جمعه سیاه» (روز حراج بزرگ) نشان می‌دهد اغلب خریدهایی که در این روز انجام می‌شود از روی نیاز نیست و تحت تاثیر تبلیغات وسوسه‌کننده بوده است. این طرح برای نخستین بار در ایران نیز اجرا خواهد شد.

اطلاعات بیشتر

در طرح فروش خودرو با تسهیلات بانکی ۱۶ درصدی که از امروز اجرایی شده است، امکان صلح یا انصراف از خرید خودرو وجود ندارد و شمار چک‌های بانکی بر اساس مدت اقساط تعیین می‌شود.

اطلاعات بیشتر

بعد از اقدام سال گذشته بانک مرکزی مبنی بر غیرقابل وصول اعلام کردن چک‌های برخی بانک‌ها و موسسات اعتباری در شبکه بانکی، در حال حاضر ممنوعیتی در وصول چک‌های هیچ کدام از بانک‌ها وجود ندارد؛ اما چک‌های یک موسسه همچنان تا سقف مشخصی قابل وصول نیست.

اطلاعات بیشتر

هر دقیقه 5 نفر به آمار افراد جویای کار ایران اضافه می‌شود‌ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باید قبول کرد که حذف بیش از 2 میلیون نفر در این زمینه کار آسانی نیست و برای جلوگیری از هر‌گونه اشتباهی این کار به آرامی پیش می‌رود.

اطلاعات بیشتر

نمایندگان مجلس در نهایت پس از کش و قوس‌های فراوان کلیات طرح اقدام متناسب و متقابل دولت در اجرای برجام را تصویب کردند. نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز پارلمان کلیات طرح اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام را مورد بررسی قرار دادند.

اطلاعات بیشتر

این روزها هر جا نام ایران خودرو به زبان می‌آید ، در کنارش از بحران مالی و گرداب اقتصادی که این شرکت در حال دست و پنجه نرم کردن با آن است نیز ذکری می‌رود و همه، از طلبکاران گرفته تا مسوولان امر نسبت به اوضاع نابسامان نقدینگی ایران خودرو ابراز نگرانی و نارضایتی می‌کنند.

اطلاعات بیشتر

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی امروز شنبه در آیین افتتاح واحدهای ۵ و ۶ تصفیه‌خانه فاضلاب و آغاز عملیات اجرایی ۶ طرح بزرگ زیربنایی فاضلاب تهران، با قدردانی از همه دست‌اندرکاران اجرای این طرح بزرگ، اظهارداشت: واحدهای قبلی این تصفیه‌خانه با کمک خارجی‌ها به بهره‌برداری رسیده بود و اهمیت واحدهای ۵ و ۶ در این است که همه بخش‌های آن به صورت کامل و صد در صد توسط متخصصان و کارشناسان کشورمان ساخته شده است و این نشان می‌دهد که کشورمان گام به گام به سمت خودکفایی حرکت می‌کند.

اطلاعات بیشتر

اصطلاحات در هر صنعت مختص به آن صنعت بوده و می بایست در جهت شناخت کامل با موارد فوق به صورت کاملا علمی برخورد شده تا بتوان نیاز و خواسته مشتری را درک و محصولی در خور مشتریان عرضه کرد امیدواریم قدمی در راستای نیاز بازار مشتریان برداشته باشیم .

اطلاعات بیشتر